SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
144 791 €
(2 732 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Zatorska, Wrocław

spavaća soba2
stan53 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Polecam bardzo ładne, zadbane i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,12 m², położone w niskiej zabudowie z osobnym wejściem, na wyższym parterze.

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 108dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Zatorska, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Anna Sykuła-Szofer

Slični oglasi

Slično u inozemstvu