SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
160 150 €
(2 502 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Wierzbowa, Wrocław

spavaća soba2
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Centrum Wrocławia na wyciągnięcie ręki: Słoneczne 2 pokoje przy Parku i Fosie Miejskiej.
Zadbana kamienica w sąsiedztwie Galerii Dominikańskiej i Ryn...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Zasebna kuhinjaPrirodno svjetloVisoki stropoviDrvene gredeNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 140dana
Ažurirano: 139dana

Lokaliteti

Wierzbowa, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Le Premier Nieruchomości

Rafał Sapała

Slični oglasi

Slično u inozemstvu