SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
171 528 €
(2 522 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Szparagowa, Wrocław

spavaća soba3
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Klecina, przy ulicy Szparagowej. Okolica charakteryzuje się niską z...

Plin
Dob ponude: 166dana
Ažurirano: 90dana

Lokaliteti

Szparagowa, Wrocław
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Maciej Beneda

Slični oglasi

Slično u inozemstvu