SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
82 117 €
(1 324 € / m²)
Prodaja
4
1
62 m²
Kręta, Włocławek

spavaća soba4
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Każdego dnia szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Przeglądasz tysiące ogłoszeń? Zależy Ci na: - atrakcyjnej cenie - świetnej lokalizacji - balkoni...

Kat:
4. kat od 4
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Kręta, Włocławek
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ARKADIA WLOCLAWEK

Dorota Sołtys

Slični oglasi

Slično u inozemstvu