SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
42 157 €
(1 405 € / m²)
Prodaja
2
1
30 m²
Wronia, Włocławek

spavaća soba2
stan30 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Arkadia Nieruchomości z dumą przedstawia piękne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 30,63 m 2 . Położone na 10 piętrze 11-piętrowego bloku na malown...

Ostalo
Dob ponude: 436dana
Ažurirano: 436dana

Lokaliteti

Wronia, Włocławek
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ARKADIA WLOCLAWEK

Jakub Nowakowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu