SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
153 260 €
(2 838 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Dantego Alighieri, Warszawa

spavaća soba3
stan54 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Biuro Metrohouse ma przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Dantego Alighieri na warszawskich Bielanach (Wawrzyszew...

Ostalo
Dob ponude: 481dana
Ažurirano: 439dana

Lokaliteti

Dantego Alighieri, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Agnieszka Sysiak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu