SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
631 301 €
(10 182 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Hoża, Warszawa

spavaća soba2
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Apartament Premium na sprzedaż | ul. Hoża | Śródmieście Warszawy
Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy apartament premium zlokalizowany w klimatycznej,...

Kat:
2. kat od 5
Dob ponude: 488dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Hoża, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PRESTON REAL ESTATE

Wiktoria Zaborek

Slični oglasi

Slično u inozemstvu