SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
152 815 €
(3 056 € / m²)
Prodaja
3
1
50 m²
Mariana Keniga, Warszawa

spavaća soba3
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Mariana Keniga. Mieszkanie składa się...

Kat:
2. kat od 4
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Mariana Keniga, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu