SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
142 698 €
(3 480 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Warszawa

spavaća soba2
stan41 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Mieszkanie po części...

Kat:
2. kat od 10
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu