SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
247 380 €
(3 213 € / m²)
Prodaja
2
1
77 m²
Giuseppe Garibaldiego, Warszawa

spavaća soba2
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego, niesamowicie przestronnego 2 pokojowegomieszkania o powierzchni 77,5 m2 w świetnie skomunikowanej częśc...

Kat:
6. kat od 6
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Giuseppe Garibaldiego, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

GOOD LIFE PL GOOD LIFE PL

Irmina Szczepaniak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu