SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
110 205 €
(4 408 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Konopacka, Warszawa

spavaća soba1
stan25 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Przedstawiamy ofertę funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 25,26 m², położonej w odrestaurowanej kamienicy połączonej z nowoczesnym budynkiem na warsz...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Konopacka, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Izabela Młynarczyk

Slični oglasi

Slično u inozemstvu