SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
230 564 €
(3 780 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Górczewska, Warszawa

spavaća soba3
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dzień otwarty odbędzie się we wtorek 26/05/26. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. WYJĄTKOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY METRZE NA BEMO...

Kat:
3. kat od 12
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Górczewska, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

WE DO ESTATES WE DO ESTATES

Krzysztof Zegarek

Slični oglasi

Slično u inozemstvu