SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
164 877 €
(3 053 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Krasiczyńska, Warszawa

spavaća soba3
stan54 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone w Warszawie, na Bródnie, przy ul. Krasiczyńskiej 2.Jest to doskonała propozycja dla ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledVisoki stropoviPrirodno svjetloKatZasebna kuhinjaZaseban wc

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Krasiczyńska, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Properton

Slični oglasi

Slično u inozemstvu