SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
108 166 €
(2 515 € / m²)
Prodaja
1
1
43 m²
Czerwona Droga, Warszawa

spavaća soba1
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny...

Kat:
4. kat od 4
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Czerwona Droga, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu