SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
134 241 €
(2 797 € / m²)
Prodaja
3
1
48 m²
Orląt Lwowskich, Warszawa

spavaća soba3
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętro w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych - Warszawa, Ursus, ul. Orląt Lwowskich. Na powierzchnie mieszkania skła...

Kat:
2. kat od 4
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Orląt Lwowskich, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu