SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
176 636 €
(4 648 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Bukietowa, Warszawa

spavaća soba2
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji przy ul. Bukietowej 15.
Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, sin...

Kat:
2. kat od 8
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Bukietowa, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Magdalena Korszla

Slični oglasi

Slično u inozemstvu