SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
197 635 €
(4 820 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Cybernetyki, Warszawa

spavaća soba2
stan41 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

W ofercie dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 41,34 m2. Inwestycja w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie z...

Kat:
1. kat od 6
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Cybernetyki, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

K3 Nieruchomości

Konrad Jurak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu