SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
111 065 €
(3 583 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Chełmżyńska, Warszawa

spavaća soba2
stan31 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji
Termin realizacji inwestycji I kwartał 2027r
Opis
1 pokojowe 413 000zł
2 pokojowe od 471 585zł
3 pokojow...

Kat:
3. kat od 5
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Chełmżyńska, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ŁADA Nieruchomości ŁADA NIERUCHOMOŚCI

Krzysztof Łada

Slični oglasi

Slično u inozemstvu