SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
370 204 €
(3 981 € / m²)
Prodaja
4
2+
93 m²
Gumińska, Warszawa

spavaća soba4
stan93 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe.
Mieszkania w metrażach 29.84m2 – 132,8m2.
Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszaw...

Kat:
3. kat od 11
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Gumińska, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ŁADA Nieruchomości ŁADA NIERUCHOMOŚCI

Aldona Łada

Slični oglasi

Slično u inozemstvu