SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
101 324 €
(5 960 € / m²)
Prodaja
1
1
17 m²
Pawia, Warszawa

spavaća soba1
stan17 m²
kupaonice1

Michał Cenecki
602 101 602
Przytulna i funkcjonalna kawalerka w kamienicy zlokalizowana w sercu Śródmieścia Warszawy na sprzedaż! Nier...

Kat:
1. kat od 4
Dob ponude: 40dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Pawia, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Michał Cenecki

Slični oglasi

Slično u inozemstvu