SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
202 778 €
(3 072 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Szczęśliwicka, Warszawa

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Zapraszam na DZIEŃ OTWARTY w czwartek 16/04/26 r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Szczęśliwicka / Ochota - 3 pokoje z możl...

Kat:
4. kat od 4
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Szczęśliwicka, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

WE DO ESTATES WE DO ESTATES

Anna Pisarek

Slični oglasi

Slično u inozemstvu