SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
705 876 €
(4 554 € / m²)
Prodaja
4
1
155 m²
Kobielska, Warszawa

spavaća soba4
stan155 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferujemy na sprzedaż luksusowe, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszaw...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledDrveni podKuhinjski aparatiVisoki stropoviPrirodno svjetloNamješteno

Parametri

Vlasništvo:
Osobno
Vrsta grijanja:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude: 81dana
Ažurirano: 80dana

Lokaliteti

Kobielska, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

GOOD-LIFE

Irmina Szczepaniak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu