SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
270 963 €
(3 927 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Targowa, Warszawa

spavaća soba3
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze w kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Targowej 33B na warszawski...

Kat:
1. kat od 6
Dob ponude: 130dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Targowa, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Magdalena Kubicka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu