SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
294 730 €
(2 947 € / m²)
Prodaja
4
1
100 m²
Dantego Alighieri, Warszawa

spavaća soba4
stan100 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Tylko u nas PRZESTRONNE MIESZKANIE 100 m² – BIELANY, WARSZAWA Lokalizacja / Okolica Mieszkanie znajduje się na ul. Dantego Alighieri na warszawskich B...

Kat:
4. kat od 11
Dob ponude: 264dana
Ažurirano: 39dana

Lokaliteti

Dantego Alighieri, Warszawa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Anna Hałat-Kruczyńska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu