SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
105 981 €
(2 038 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
Wałbrzych

spavaća soba3
stan52 m²
kupaonice1

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ NIE SZUKAJ DALEJ 
Do sprzedania nowoczesne , po kapitalnym remoncie mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzch...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiDrveni podPločiceVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloNamješteno

Parametri

Vlasništvo:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude: 165dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Wałbrzych
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NIERUCHOMOSCI OSIECKA

Magdalena Pilarska-Osiecka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu