SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
88 371 €
(1 607 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Armii Krajowej, Wałbrzych

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Stylowe mieszkanie z widokiem na góry - Wałbrzych, Biały Kamień WOMBAT NIERUCHOMOŚCI z przyjemnością prezentuje komfortowe , 3-pokojowe mieszkanie o ...

Ostalo
Dob ponude: 318dana
Ažurirano: 318dana

Lokaliteti

Armii Krajowej, Wałbrzych
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Wombat Nieruchomości

Daniel Kruk - Wombat Nieruchomości

Slični oglasi

Slično u inozemstvu