SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
414 350 €
(2 061 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
201 m²
Grunwaldzka, Ustka

spavaća sobaatypical
stan201 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, dochodową nieruchomość inwestycyjną położoną w samym sercu Ustki, w prestiżowym budynku centrum handlowego Marina je...

Kat:
1. kat od 2
Dob ponude: 127dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Grunwaldzka, Ustka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REMAX POLSKA

Wioleta Jabłońska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu