SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
84 548 €
(1 838 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Trzcianka

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila...

Ostalo
Dob ponude: 49dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

Trzcianka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Grupa Furman Nieruchomości

Sandra Schaefer

Slični oglasi

Slično u inozemstvu