Popis ponuda
11
11
11
180 940 €
(1 707 € / m²)
Prodaja
4
1
106 m²
Rynek Staromiejski, Toruń
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
106 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Szukasz mieszkania z funkcjonalnym układem, które sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem?
Ta oferta to przestronne miesz...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Kat:
1. kat od 4
Dob ponude:
5dana
Ažurirano:
5dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rynek Staromiejski, Toruń
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.