SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
68 335 €
(1 952 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Polna, Tczew

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Tczew, ul. Polna 6Cena: 290 000 złPowierzchnia mieszkania: 35,66 m²Piwnica: 3,18 m²Piętro: 2W skład mieszkania wc...

Kat:
2. kat od 3
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Polna, Tczew
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Adrianna Grabowska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu