SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
153 575 €
(2 133 € / m²)
Prodaja
4
2+
72 m²
Skrzyszowska, Tarnów

spavaća soba4
stan72 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Skrzyszowska, Tarnów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Jakub Obcowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu