SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
110 694 €
(2 306 € / m²)
Prodaja
3
1
48 m²
Skrzyszowska, Tarnów

spavaća soba3
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaDa

Opis

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu...

Kat:
2. kat od 2
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Skrzyszowska, Tarnów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BRACIA SADURSCY

Jakub Obcowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu