Popis ponuda
12
12
12
188 346 €
(2 070 € / m²)
Prodaja
2
1
91 m²
Szczecin
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
91 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Parter | Loftowy styl | Prestiżowa lokalizacja przy parku i Teatrze Polskim
Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Szczecin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.