SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
158 917 €
(2 943 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Szczecin

spavaća soba3
stan54 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Szczecina — Dąbiu, przy ulicy Kurpiów, tuż przy lesie. To ideal...

Kat:
2. kat od 2
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Szczecin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

4KĄTY

Małgorzata Maślankiewicz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu