SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
215 063 €
(3 210 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Zielonego Mostu, Szczecin

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

✨ Apartament 3-pokojowy | 67,02 m² | Łasztownia | Nad Odrą | deweloperka | 0% prowizji
Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 67,02 m², położo...

Kat:
4. kat od 5
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Zielonego Mostu, Szczecin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Aleksandra Riemer

Slični oglasi

Slično u inozemstvu