SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
211 027 €
(2 398 € / m²)
Prodaja
4
2+
88 m²
Orląt Lwowskich, Szczecin

spavaća soba4
stan88 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferta sprzedaży dwóch niezależnych mieszkań (cena ofertowa, to cena obu mieszkań łącznie), położonych w spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum ...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Orląt Lwowskich, Szczecin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Kamil Skop

Slični oglasi

Slično u inozemstvu