SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
170 781 €
(3 050 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Małopolska, Szczecin

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Szukasz wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Sprawdź tę ofertę!
Lokalizacja: ścisłe centrum Szczecina – zamknięte osiedle, tylko 2 minuty o...

Kat:
3. kat od 4
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Małopolska, Szczecin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Nikola Wasiak-Kuchmacz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu