SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
112 811 €
(1 659 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Portowa, Szczecin

spavaća soba3
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Szukasz nieruchomości z "duszą", która po odświeżeniu stanie się Twoją luksusową enklawą lub zyskowną inwestycją? To mieszkanie w szczecińskim Dąbiu ł...

Kat:
1. kat od 3
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 19dana

Lokaliteti

Portowa, Szczecin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Przemysław Kręcki

Slični oglasi

Slično u inozemstvu