SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
70 394 €
(1 676 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Szczecin

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

✨ NOWA ATRAKCYJNA CENA!!! Mieszkanie z klimatem na poddaszu - stwórz je po swojemu! ✨ NOWA CENA! - 60 000 zł! 💡 Świetna opcja zarówno do zamieszkani...

Namješteno
Dob ponude: 107dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Szczecin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

4KĄTY

Paweł Wójcik

Slični oglasi

Slično u inozemstvu