SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
91 262 €
(1 942 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Jana Matejki, Szczecin

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania położonego w samym sercu Szczecina przy ulicy Matejki. Lokal znajduje się na parterze wy...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 394dana
Ažurirano: 394dana

Lokaliteti

Jana Matejki, Szczecin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

VIP

Michał Frydrych

Slični oglasi

Slično u inozemstvu