SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
301 856 €
(4 439 € / m²)
Prodaja
1
1
68 m²
Dworcowa, Świnoujście

spavaća soba1
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Jeśli poszukujesz apartamentu, który stanowi miejsce nie tylko do życia, ale również może być doskonałą inwestycją...

Kat:
1. kat od 3
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Dworcowa, Świnoujście
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Krzysztof Nowak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu