SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
381 734 €
(3 535 € / m²)
Prodaja
4
2+
108 m²
Ku Morzu, Świnoujście

spavaća soba4
stan108 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Ofertą sprzedaży są dwa mieszkania w dzielnicy Posejdon o powierzchni 108 m2.

Kat:
1. kat od 1
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Ku Morzu, Świnoujście
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Jezierska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu