SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
138 718 €
(1 713 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
Świebodzice

spavaća soba3
stan81 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż własnościowe 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie środkowe, jasne i bardzo ciepłe, us...

Kat:
2. kat od 3
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Świebodzice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MP HOUSE

Marta Puklicka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu