SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
77 720 €
(1 850 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Księcia Barnima I, Stargard

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na drugim piętrze niskiego domu wielorodzinnego w centrum Stargardu z ogródkiem.
Lokal o powierzchni 42,84 m2 składa...

Kat:
2. kat od 2
Dob ponude: 19dana
Ažurirano: 19dana

Lokaliteti

Księcia Barnima I, Stargard
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Słomka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu