SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
31 783 €
(795 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Stanisława Staszica, Sosnowiec

spavaća soba2
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², usytuowane na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy z cegły, zlokalizowanej przy ulicy St...

Ostalo
Dob ponude: 78dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Stanisława Staszica, Sosnowiec
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Properton

Slični oglasi

Slično u inozemstvu