SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
41 215 €
(1 114 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Stanisława Mikołajczyka, Sosnowiec

spavaća soba2
stan37 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż – przytulne i funkcjonalne mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń.
Oferujemy na sprzedaż przestronne, gustownie urządzone mieszkanie o po...

Kat:
2. kat od 2
Dob ponude: 319dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Stanisława Mikołajczyka, Sosnowiec
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Marlena Jakubowska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu