Popis ponuda
9
9
9
103 550 €
(4 315 € / m²)
Prodaja
1
1
24 m²
Jacka Malczewskiego, Sopot
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
24 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
SOPOT | FUNKCJONALNA KAWALERKA | 4 MINUTY DO AUTOBUSU | DOSKONAŁA LOKALIZACJA | INWESTYCJA
Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o po...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Zasebna kuhinja
Tuš kabina
Nužna renovacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Kat:
2. kat od 4
Dob ponude:
9dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Jacka Malczewskiego, Sopot
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA
Aleksandra Józefczak
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA