Popis ponuda
11
11
11
207 254 €
(3 986 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Aleja Niepodległości, Sopot
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
52 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
2 pokoje w centrum Sopotu | 51,2 m² | inwestycyjne
Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,2 m², położone na 3. piętrze zadban...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Vrsta grijanja:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Kat:
3. kat od 3
Dob ponude:
41dana
Ažurirano:
11dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Aleja Niepodległości, Sopot
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI