SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
129 295 €
(1 901 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Aleja 3-go Maja, Słupsk

spavaća soba3
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, prywatnym miejscem parkingowym i wyposażeniem w cenie | Słupsk, ul. 3-go maja Na sprzedaż komfortowe, d...

Kat:
1. kat od 3
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Aleja 3-go Maja, Słupsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Gryf Nieruchomości Słupskie

Przemysław Pryzwan

Slični oglasi

Slično u inozemstvu