SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
144 579 €
(2 332 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Krakowska, Rzeszów

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na sprzedaż, usytuowane przy ul. Krakowskiej w niskim bloku. Z...

Kat:
2. kat od 2
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Krakowska, Rzeszów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

GJ Partners s.c.

Gabriela Mucha

Slični oglasi

Slično u inozemstvu